GODZINY OTWARCIA
Pon - Pt 7:00 - 17:00
ADRES
98-300 Wieluń Olewin 6
pl gb de fr

KRUSZARKI SZCZĘKOWE BAT


Maszyny BAT to rezultat ponad stuletniej tradycji w budowie maszyn dla górnictwa.

W pełni niemiecka produkcja tylko z niemieckich komponentów. Stal z niemieckich hut Krupp, Hydraulika RexRoth, wykonanie w całości w Niemczech.

BAT dostarcza maszyny do największych i najbardziej wymagających kopalni świata, gdzie potrzebna jest wytrzymałość i niezawodność (Syberia, Kanada, RPA or największe kopalnie w Niemczech, kopalnie platyny, złota, soli, obróbka żużla pohutniczego). BAT specjalizuje się w maszynach służących do przetwarzania i klasyfikacji kamienia naturalnego, recyklingu materiałów do wyburzania i recyklingu odpadów z budowy odpadów mieszanych, odpadów przemysłowych.

W Polsce pracuje już ponad 50 kruszarek mobilnych BAT. Każda pracująca maszyna w Polsce jest w pełni sprawna a klienci raz przekonując się do maszyn BAT nie chcą żadnych innych.

Inne zalety współpracy z firmą BAT to doskonałe przygotowanie operacyjne i wsparcie techniczne bezpośrednio u klienta. Najnowocześniejsza mikroelektronika i hydraulika, a także wydajna technologia napędowa znanych niemieckich producentów sprawiają, że ich maszyny i urządzenia są popularnymi produktami. Do tej pory firma BAT dostarczyła ponad 35 kruszarek do polskich firm na rynku.


Od tego roku PHP MARGO to jedyny i wyłączny dystrybutor maszyn BAT w Polsce.

Zapraszamy do przetestowania maszyn. Już dziś zadzwoń i umów się na pokaz tych niezrównanych maszyn.


Style Switcher
Layout Style
Menu Style
Navigation
Sticky
Static
Color Skin
Boxed Backgrounds