GODZINY OTWARCIA
Pon - Pt 7:00 - 17:00
ADRES
98-300 Wieluń Olewin 6
pl gb de fr

HISTORIA

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne MARGO rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku przez Henryka Antczaka. Początkowo specjalizowało się w produkcji łyżek i chwytaków do koparek z przeznaczeniem na eksport w szczególności na rynek francuski. W miarę rozwoju przedsiębiorstwa i rosnącego zapotrzebowania na rynku krajowym i zagranicznym, rozszerzyło swoją działalność i dziś oferuje szeroki asortyment osprzętu do koparek i maszyn budowlanych wszelkich typów.


Projektowanie i sprzedaż

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne MARGO posiada własne biuro konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne stanowiska komputerowe z oprogramowaniem 3D CAD oraz CAM. Nasza doświadczona kadra inżynierska jest w stanie spełnić wszystkie nietypowe wymagania klientów natomiast dział handlowy szybko i sprawnie przygotować oferty zgodne z ich oczekiwaniami.

PRODUKCJA


PHP MARGO dysponuje dwiema nowoczesnymi halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 1500 m.kw. wyposażonymi w maszyny służące do obróbki metalu m.in. przecinarka tlenowa i plazmowa, prasa krawędziowa o nacisku 400 ton, tokarki i frezarki konwencjonalne oraz numeryczne, kilkanaście stanowisk montażowych i spawalniczych oraz wiele innych maszyn i urządzeń.
Dostawa i serwis

Naszym klientom oferujemy pełną obsługę w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia zakupionego osprzętu. Dysponujemy flotą pojazdów dostawczych i serwisowych tym samym zapewniając dostawę i serwis naszych wyrobów na terenie całego kraju. Wykonujemy również usługi u klienta np. remonty ramion, wysięgników i innych elementów maszyn budowlanych przeprowadzane za pomocą mobilnej wytaczarki oraz inne usługi w zakresie prac spawalniczych, hydrauliki siłowej.

Style Switcher
Layout Style
Menu Style
Navigation
Sticky
Static
Color Skin
Boxed Backgrounds