GODZINY OTWARCIA
Pon - Pt 7:00 - 17:00
ADRES
98-300 Wieluń Olewin 6
pl gb de fr

ŁYŻKA/NOŻYCE KRUSZĄCE DO KOPAREK 4-11T

W ofercie posiadamy łyżkę/nożyce kruszące przeznaczone do koparek oraz koparko-ładowarek o masie operacyjnej od 4 do 11 ton. Urządzenie znajduje zastosowanie przy wstępnych pracach rozbiórkowych oraz wtórnego przetwarzania materiału jak na przykład łamanie dużych elementów betonowych. Konstrukcja wykonana ze stali Hardox 400 oraz wyposażona w wymienne frezy kruszące z węglika wolframu zapewnia długą i niezawodną pracę.


ŁYŻKI Z MIESZALNIKIEM DO BETONU

Posiadamy w ofercie łyżki z mieszalnikiem do betonu o pojemnościach od 150 do 2000 litrów przeznaczone do współpracy z koparko-ładowarkami,ładowarkami kołowymi, koparkami oraz innymi maszynami budowlanymi. Oferowane przez nas łyżki z mieszalnikiem są standardowo wyposażone w hydrauliczny zawór spustowy, elektrozawór sterujący, grill zabezpieczający oraz wykonane są z blach trudnościeralnych zapewniających długą żywotność.


ŁYŻKI PRZESIEWAJĄCE Z BĘBNEM ROTACYJNYM

Oferujemy łyżki przesiewające rotacyjne o pojemnościach od 0.2 do 1.5 m³ przeznaczone do koparek-kołowych i gąsienicowych o masie operacyjnej do 3 do 40 ton. Łyżki są wyposażone w wymienne sita ścian bębna o przekroju oczka od 20 do 80 mm, konstrukcja łyżki wykonana jest ze stali trudnościeralnej zapewniającej długą żywotność.

Style Switcher
Layout Style
Menu Style
Navigation
Sticky
Static
Color Skin
Boxed Backgrounds