Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Płyty adaptacyjne klasyczne

W ofercie posiadamy płyty adaptacyjne do hydromłotów, wibromłotów, szczęk kruszących itp. z mocowaniem bezpośrednim na sworznie. Oferujemy płyty adaptacyjne do wszystkich typów koparek kołowych, gąsienicowych, mini i mikrokoparek oraz koparko-ładowarek.

Features
Features

Płyty adaptacyjne pod szybkozłącza

W ofercie posiadamy płyty adaptacyjne do hydromłotów, wibromłotów, szczęk kruszących itp. z mocowaniem na szybkozłącze. Oferujemy płyty adaptacyjne pod wiele typów szybkozłączy różnych producentów m.in. Verachtert, Lehnhoff, Liebherr, Atlas, Miller, Volvo i inne.

Zawiesia osprzętu klasyczne

Oferujemy zawiesia osprzętu chwytakowego klasyczne (na sworzeń) przeznaczone do koparek wszystkich typów i producentów. Dolną część zawiesia dostosowujemy ściśle według wymagań klienta.

Features
Features

Zawiesia osprzętu pod szybkozłącze

Oferujemy zawiesia osprzętu chwytakowego pod wiele typów szybkozłączy różnych producentów m.in. Verachtert, Lehnhoff, Liebherr, Atlas, Miller, Volvo i inne.

Zawiesia z hakiem

W ofercie posiadamy zawiesia transportowe z hakiem atestowanym o nośności do 10 ton. Oferujemy zawiesia z hakiem dostosowane do koparek wszystkich typów i producentów.

Features