Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Widły paletowe do ładowarek

Oferujemy widły paletowe do wszystkich typów ładowarek kołowych, ładowarek teleskopowych oraz koparko-ładowarek. Oferujemy widły z karetkami ISO klasy I do IV oraz typu "pin" o dowolnej szerokości roboczej. Element roboczy wideł posiada atest i jest dostarczany przez renomowanego europejskiego producenta.

Features
Features

Widły paletowe do koparek

Oferujemy widły paletowe z mocowaniem dostosowanym do współpracy z dowolnym typem koparki kołowej lub gąsienicowej. Oferujemy widły z karetkami ISO klasy I do IV oraz typu "pin" o dowolnej szerokości roboczej. Element roboczy wideł posiada atest i jest dostarczany przez renomowanego europejskiego producenta.

Widły do bloków skalnych

W ofercie posiadamy wzmocnione wersje wideł przeznaczone do transportu bloków skalnych. Oferujemy widły do bloków skalnych do wszystkich typów ładowarek kołowych.

Features
Features

Widły typu kombi

Widły typu kombi to urządzenie łączące w sobie zalety wideł paletowych i chwytaka. Umożliwiają bezproblemowe transportowanie różnych materiałów np. drewna, opadów drzewnych i innych, które wymagają przytrzymywania podczas transportu. W ofercie posiadamy widły typu kombi do wszystkich typów ładowarek kołowych, ładowarek teleskopowych oraz koparko-ładowarek.