Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Łyżki trapezowe sztywne

Produkujemy łyżki trapezowe sztywne do wszystkich typów koparek kołowych oraz gąsienicowych, mikro i mini-koparek oraz koparko-ładowarek. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesze robocze ze stali trudnościeralnej 250 HB. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB. W ofercie posiadamy wiele typowych rozmiarów jak również wykonujemy łyżki o wymiarach ściśle według wymagań klienta.

Features
Features

Łyżki trapezowe uchylne

W naszej ofercie posiadamy łyżki trapezowe uchylne standardowe oraz wzmacniane do wszystkich typów koparek kołowych oraz gąsienicowych, mikro i mini-koparek oraz koparko-ładowarek. Standardowe pochylenie głowicy w zakresie 2x30 stopni umożliwia prowadzenie prac korytujących na nierównym terenie. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesze robocze ze stali trudnościeralnej 250 HB. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB.

Łyżki trapezowe regulowane

W ofercie posiadamy łyżki trapezowe z mechaniczną lub hydrauliczną regulacją pochylenia ścian bocznych. Standardowy zakres nastawień pochylenia to 1.5:1, 1:1 oraz 1:1.5. Tym samym jedna łyżka trapezowa zastępuje trzy łyżki bez możliwości regulacji. W ofercie posiadamy standardowe oraz wzmacniane wersje łyżek, oferujemy łyżki trapezowe regulowane do wszystkich typów koparek wykonane na podstawie określonych przez klienta wymagań.

Features