Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Łyżki skarpowe sztywne

Oferujemy łyżki skarpowe sztywne do wszystkich typów koparek kołowych oraz gąsienicowych, mikro i mini-koparek oraz koparko-ładowarek. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy oraz wymienny lemiesz kontrujący ze stali trudnościeralnej Hardox 250. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB.

Pobierz katalog łyżek skarpowych PHP MARGO
( plik .pdf 8 MB )
Features
Features

Łyżki skarpowe uchylne

Oferujemy łyżki skarpowe uchylne do wszystkich typów koparek kołowych oraz gąsienicowych, mikro i mini-koparek oraz koparko-ładowarek. Standardowe pochylenie głowicy w zakresie 2x45 stopni umożliwia zwiększenie operacyjności koparki w zakresie prac przy skarpowaniu. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy oraz wymienny lemiesz kontrujący ze stali trudnościeralnej Hardox 250. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB.

Łyżki skarpowe uchylne z siłownikami pionowymi

Łyżki skarpowe tej konstrukcji umożliwiają zastosowanie łupin o mniejszej niż standardowo szerokości roboczej. Zastosowanie łupiny o szerokości w przedziale 80-160 cm zwiększa uniwersalność oraz wielozadaniowość łyżki. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy oraz wymienny lemiesz kontrujący ze stali trudnościeralnej Hardox 250. Zamek hydrauliczny do blokady pochylenia jako wyposażenie standardowe. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB.

Features
Features

Łyżki skarpowe uchylne z silnikiem hydraulicznym

W ofercie posiadamy łyżki skarpowe uchylne z silnikiem hydraulicznym renomowanego producenta. Zastosowanie silnika umożliwia uzyskanie większego niż w przypadku łyżki z siłownikami wychyłu łupiny ( 2x50°, 2x70° lub 2x90° ) a konstrukcja łyżki pozbawiona sworzni i siłowników jest całkowicie bezobsługowa i jednocześnie trwała. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy oraz wymienny lemiesz kontrujący ze stali trudnościeralnej Hardox 250. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB.

Łyżki skarpowe objętościowe

Łyżki przeznaczone przeznaczone do koparek gąsiennicowych o masie operacyjnej od 21 do 60 ton. W ofercie łyżki o pojemnośćiach od 1.8 do 3.0 m3. Łyżki w całości wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy oraz wymienny lemiesz kontrujący ze stali trudnościeralnej Hardox 250. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB. Łyżki tego typu doskonale nadają się do przeładunku dużych mas ziemnych oraz innych materiałów sypkich.

Features
Features

Łyżki skarpowe melioracyjne

Oferujemy łyżki skarpowe melioracyjne (sztywne i uchylne) do wszystkich typów koparek kołowych oraz gąsienicowych, mikro i mini-koparek oraz koparko-ładowarek. Łyżki przeznaczone do wszelkiego typu prac melioracyjnych takich jak oczyszczanie i pogłebianie rowów, kanałów itp. Specjalne otwory w dnie łyżki umożliwiają odsączanie nadmiaru wody. Tego typu łyżki oferujemy zarówno w wersjach standardowych jak i wzmacnianych.