Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Szybkozłącza hydrauliczne typu "Miller"

W ofercie szeroka gama szybkozłączy hydraulicznych systemu "Miller" nie wymagających przeróbek mocowania oryginalnego osprzętu, szybkozłącze chwyta osprzęt za osadzone w nim fabryczne sworznie. Oferujemy szybkozłącza do wszystkich typów koparek kołowych i gąsienicowych o masie operacyjnej od 10 do 80 ton w tym wersje tzw. "przejściowe" umożliwiające używanie osprzętu z koparki innego typu lub producenta.

Features
Features

Szybkozłącza mechaniczne do koparek i koparko-ładowarek

W ofercie szeroka gama szybkozłączy mechanicznych do wszystkich typów koparko-ładowarek oraz koparek o masie operacyjnej od 7 do 30 ton.Szybkozłącza nie wymagają przeróbek mocowania oryginalnego osprzętu, szybkozłącze chwyta osprzęt za osadzone w nim fabryczne sworznie.

Szybkozłącza mechaniczne do mikro i minikoparek

W ofercie posiadamy szeroką gamę szybkozłączy mechanicznych do wszystkich typów mikro i minikoparek w tym wersje tzw. "przejściowe" umożliwiające używanie osprzętu z koparki innego typu lub producenta.

Features
Features

Szybkozłącza systemu "Verachtert"

W ofercie posiadamy mechaniczne i hydrauliczne odpowiedniki szybkozłaczy popularnego systemu "Verachtert". Oferujemy rozmiary od CW-05 do CW-70 oraz wersje wąskie CWS. Oferowane przez nas szybkozłącza dostosowujemy do współpracy z dowolnym typem koparki.

Szybkozłącza systemu "Lehnhoff"

W ofercie posiadamy mechaniczne odpowiedniki szybkozłączy systemu "Lehnhoff". Oferujemy rozmiary od MS-01 do MS-25. Oferowane przez nas szybkozłącza systemu "Lehnhoff" dostosowujemy do współpracy z dowolnym typem koparki.

Features
Features

Szybkozłącza systemu "Liebherr SW"

W ofercie posiadamy mechaniczne i hydrauliczne wersje szybkozłączy systemu "Liebherr SW". Oferujemy rozmiary od SW-33 do SW-66. Oferowane przez nas szybkozłącza dostosowujemy do współpracy z dowolnym typem koparki co oznacza, że istnieje możliwość zastosowania osprzętu z mocowaniem pod szybkozłącza systemu "Liebherr SW" na koparkach innych producentów.

Szybkozłącza uchylne z siłownikami

W ofercie posiadamy mechaniczne i hydrauliczne szybkozłącza uchylne. Oferujemy szybkozłącza z płytą dolną systemu Verachtert, Lehnhoff lub Miller, płyta górna może być wykonana jako adapter pod w/w typ szybkozłącza lub mieć postać mocowania bezpośreniego na sworznie. Oferujemy szybkozłącza uchylne w rozmiarach dopasowanych do wszystkich typów koparek oraz koparko-ładowarek.

Features
Features

Szybkozłącza uchylne z silnikiem obrotowym

W ofercie posiadamy mechaniczne i hydrauliczne szybkozłącza uchylne bazujące na silniku obrotowym renomowanego producenta. Oferujemy szybkozłącza z płytą dolną systemu Verachtert, Lehnhoff lub Miller, płyta górna może być wykonana jako adapter pod w/w typ szybkozłącza lub mieć postać mocowania bezpośreniego na sworznie. Oferujemy szybkozłącza uchylne w rozmiarach dopasowanych do wszystkich typów koparek oraz koparko-ładowarek.

Szybkozłącza uchylno-obrotowe

W ofercie posiadamy szybkozłącza uchylno-obrotowe bazujące na silniku obrotowo-uchylnym renomowanego producenta lub w wersji z pochyłem realizowanym za pomocą siłowników hydraulicznych. Oferujemy szybkozłącza z płytą dolną systemu Verachtert, Lehnhoff, Miller i innych, płyta górna może być wykonana jako adapter pod w/w typ szybkozłącza lub mieć postać mocowania bezpośredniego na sworznie. Oferujemy szybkozłącza uchylno-obrotowe w rozmiarach dopasowanych do wszystkich typów koparek oraz koparko-ładowarek.

Features
Features

Szybkozłącza systemu "Volvo"

W ofercie posiadamy hydrauliczne odpowiedniki szybkozłączy systemu Volvo S1, S2 i S3. Oferowane przez nas szybkozłącza dostosowujemy do współpracy z dowolnym typem koparki co oznacza, że istnieje możliwość zastosowania osprzętu z mocowaniem pod szybkozłącza systemu Volvo na koparkach innych producentów.