Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Łyżki podsiębierne standardowe

Podstawowy rodzaj łyżki wykonanej w całości ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy ze stali trudnościeralnej Hardox 250. Łyżka standardowa znajduje zastosowanie w przypadku robót ziemnych odbywających się w lekkich gruntach. Łyżki uzbrajamy w dowolny system zębów z adapterem spawanym lub w zęby przykręcane oraz oferujemy wersje z mocowaniami pod szybkozłącza różnych typów i producentów.

Pobierz katalog łyżek podsiębiernych PHP MARGO
( plik .pdf 8 MB )
Features
Features

Łyżki podsiębierne wzmacniane

Łyżka wzmocniona charakteryzuje się występowaniem dodatkowych osłon bocznych i tylnych wykonanych z blach trudnościeralnych 400-600HB jak również wszystkie krawędzie skrawające wykonane są ze stali trudnościeralnej. Łyżka znajduje zastosowanie przy robotach ziemnych w ciężkich gruntach, w żwirowniach oraz przy robotach rozbiórkowych jako łyżka załadunkowa. Łyżki uzbrajamy w dowolny system zębów z adapterem spawanym oraz oferujemy wersje z mocowaniami pod szybkozłącza różnych typów i producentów.

Łyżki podsiębierne skalne

Łyżki przeznaczone do użytkowania w kopalniach, kamieniołomach oraz do prac rozbiórkowych. Charakteryzują się występowaniem dodatkowych osłon, specjalistycznych elementów osłonowych renomowanych producentów oraz bardzo mocną konstrukcją.Wszystkie elementy robocze oraz osłonowe wykonane sa ze stali trudnościeralnej o twardości 400-600 HB.

Features
Features

Łyżki podsiębierne ażurowe

Łyżki przeznaczone do drogowych oraz budowlanych prac rozbiórkowych, ażurowe dno łyżki umożliwia wstępną segregację gruzu od ziemi i innych materiałów sypkich. Łyżki wykonane w całości ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) przy czym wszystkie ostrza skrawające oraz osłony boczne wykonane są z blach trudnościeralnych. Łyżki uzbrajamy w dowolny system zębów z adapterem spawanym oraz oferujemy wersje z mocowaniami pod szybkozłącza różnych typów i producentów.

Łyżki podsiębierne plantujące

Łyżki przeznaczone do plantowania terenu czyli końcowej fazy robót ziemnych polegającej na wyrównaniu powierzchni. Specjalna konstrukcja ze ściętymi bokami ułatwia użytkowanie i manewrowanie łyżką. W ofercie wersje z mocowaniem sztywnym ( do współpracy z szybkozłączami uchylnymi/uchylno-obrotowymi oraz w wersji z hydrauliczną głowicą uchylną.

Features
Features

Łyżki podsiębierne skandynawskie

Łyżki o specjalnej konstrukcji przeznaczone do współpracy ze skandynawskimi systemami szybkozłączy S40-S80. Łyżki uzbrajamy w dowolny system zębów z adapterem spawanym lub zęby przykręcane.

Łyżki do wyrywania korzeni

Łyżki o specjalnej konstrukcji w postaci kilku żeber.Łyżki o takiej konstrukcji doskonale nadają się do wyrywania korzeni, w ofercie posiadamy różne wielkości łyżek dostosowane do masy operacyjnej maszyny.Oferujemy łyżki przystosowane do współpracy z każdym typem koparki jak również wersje przystosowane do współpracy z szybkozłączami różnych typów i producentów.

Features
Features

Łyżki podsiębierne typu grabie

Łyżki o takiej konstrukcji doskonale nadają się do prac przy oczyszczaniu terenów leśnych, zbiorników i cieków wodnych oraz do załadunku różnego rodzaju materiałów przy którym niezbędne jest odsianie ziemi.Oferujemy łyżki przystosowane do współpracy z każdym typem koparki jak również wersje przystosowane do współpracy z szybkozłączami różnych typów i producentów.

Łyżki podsiębierne wielozadaniowe

Łyżki charakteryzujące się ruchomą szczęką ostrzy skrawających tym samym oferują dodatkową funkcjonalność w stosunku do standardowej łyżki podsiębiernej.Łyżki o takiej konstrukcji doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba chwytania i przenoszenia a zastosowanie innego rodzaju osprzętu chwytakowego jest ekonomicznie i logistycznie nieuzasadnione.

Features