Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Pługi śnieżne lekkie i średnie z odkładnicą prostą

W ofercie posiadamy szeroką gamę pługów śnieżnych z odkładnicą prostą przeznaczonych do ciągników rolniczych, koparko-ładowarek oraz ładowarek kołowych o masie do 15 ton. Oferujemy pługi w wielu różnych opcjach wyposażenia podstawowego i dodatkowego.

Features
Features

Pługi śnieżne do ładowarek kołowych

Oferujemy ciężkie wersje pługów śnieżnych przeznaczone do ładowarek kołowych masie operacyjnej 15-30 ton. W ofercie posiadamy pługi o różnych szerokościach i w wielu opcjach wyposażenia.

Pługi śnieżne z odkładnicą łamaną

W ofercie posiadamy pługi śnieżne o zmiennej geometrii odkładnicy w wersjach lekkich, średnich i ciężkich przeznaczone do ciągników rolniczych, koparko-ładowarek, ładowarek kołowych oraz wersje wyposażone w hydrauliczny mechanizm unoszący przeznaczone do samochodów ciężarowych. Sterowanie ustawieniami odkładnic odbywa się za pomocą siłowników hydraulicznych sprzężonych z elektrozaworem 6-cio drogowym zasilanych jedną parą złączy hydraulicznych.

Features
Features

Pługi śnieżne do samochodów ciężarowych

W ofercie posiadamy pługi śnieżne przeznaczone do samochodów ciężarowych montowane na płycie czołowej DIN 76060. Oferujemy pługi w różnych opcjach wyposażenia w tym wersje z własnym zasilaczem hydraulicznym.