Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Łyżki kruszące z ostrzami obrotowymi

W ofercie handlowej posiadamy łyżki kruszące z ostrzami obrotowymi fińskiej firmy Ecomeca o pojemnościach od 1.1 do 1.8 m3 przeznaczone do koparek o masie operacyjnej od 23 do 45. Innowacyjna konstrukcja umożliwia wydajne kruszenie betonu, asfaltu, cegieł i innych materiałów.

Features
Features

Łyżka/nożyce kruszące do koparek 4-11t

W ofercie posiadamy łyżkę/nożyce kruszące przeznaczoną do koparek oraz koparko-ładowarek o masie operacyjnej od 4 do 11 ton. Urządzenie znajduje zastosowanie przy wstępnych pracach rozbiórkowych oraz wtórnego przetwarzania materiału jak na przykład łamanie dużych elementów betonowych. Konstrukcja wykonana ze stali Hardox 400 oraz wyposażona w wymienne frezy kruszące z węglika wolframu zapewnia długą i niezawodną pracę.

Łyżki z mieszalnikiem do betonu

Posiadamy w ofercie łyżki z mieszalnikiem do betonu o pojemnościach od 150 do 2000 litrów przeznaczone do współpracy z koparko-ładowarkami,ładowarkami kołowymi, koparkami oraz innymi maszynami budowlanymi. Oferowane przez nas łyżki z mieszalnikiem są standardowo wyposażone w hydrauliczny zawór spustowy, elektrozawór sterujący, grill zabezpieczający oraz wykonane są z blach trudnościeralnych zapewniajacych długą żywotność.

Features
Features

Łyżki przesiewające z bębnem rotacyjnym

Oferujemy łyżki przesiewające rotacyjne o pojemnościach od 0.2 do 1.5 m3 przeznaczone do koparek-kołowych i gąsienicowych o masie operacyjnej do 3 do 40 ton. Łyżki są wyposażone w wymienne sita ścian bębna o przekroju oczka od 20 do 80 mm, konstrukcja łyżki wykonana jest ze stali trudnościeralnej zapewniającej długą żywotność.