Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Łyżki ładowarkowe standardowe i wzmocnione

Oferujemy łyżki ładowarkowe standardowe oraz wzmocnione o pojemnościach do 8 m3. Łyżki wykonane w całości ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) w tym lemiesz roboczy ze stali trudnościeralnej Hardox 250, wzmocnione wersje łyżek z dodatkowymi osłonami oraz elementami roboczymi z blach trudnościeralnych o twardości 400-500 HB. Łyżki mogą być wyposażone w zęby dowolnego systemu i producenta lub w lemiesze wymienne wykonane z materiałów trudnościeralnych.

Features
Features

Łyżki ładowarkowe skalne

Łyżki o wzmocnionej konstrukcji, wyposażone w dodatkowe osłony spodu i boków łyżki oraz wymienne osłony międzyzębne. Konstrukcja łyżki wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S355, elementy osłonowe oraz lemiesze robocze ze stali trudnościeralnych o twardości 400-600 HB. W ofercie posiadamy łyżki skalne w wersji z lemieszem prostym oraz typu delta.

Łyżki ładowarkowe do gorącego żużla

Łyżki o specjalnej konstrukcji przeznaczone do ewakuacji gorącego żużla z pieców hutniczych. Konstrukcja łyżki wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S355, elementy osłonowe oraz lemiesze robocze ze stali trudnościeralnych o twardości 400-500 HB, dno łyżki oraz elementy osłonowe bezpośrednio narażone na wysoką temperaturą wykonane ze blachy kotłowej.

Features
Features

Łyżki ładowarkowe objętościowe

W ofercie posiadamy łyżki objętościowe o pojemnościach do 15 m3. Łyżki tego typu znajdują zastosowanie przy przeładunku lekkich materiałów takich jak węgiel, nawozy sztuczne, odpady komunalne, trociny itp. Powiększona objętość łyżki umożliwia maksymalne wykorzystanie możliwości ładowarki kołowej przy pracach z lekkimi materiałami.

Łyżki ładowarkowe z klapą dociskową

Łyżki z klapą dociskową przeznaczone są do transportu śmieci i innych materiałów recyklingowych. Sterowana hydraulicznie ażurowa klapa dociskowa daje pewność, że podatny na rozproszenie i warunki atmosferyczne materiał pozostanie we wnętrzu łyżki przez cały etap transportowania. Oferujemy łyżki o pojemnościach do 8 m3 do ładowarek kołowych wszystkich typów i producentów.

Features
Features

Łyżki ładowarkowe wysokiego wysypu

Konstrukcja łyżki złożona z ramy nośnej oraz przegubowo osadzonej łupiny, która napędzana jest siłownikami hydraulicznymi umożliwia znaczne zwiększenie wysokości wysypu ładowarki kołowej.Ma to istotne znaczenie przy załadunku do środków transportu oraz innego typu zasobników/zbiorników o burtach, których wysokość przekracza standardowy zasięg ładowarki. Oferujemy łyżki wysokiego wysypu o pojemnościach do 15 m3 o konstrukcji z cylindrami bocznymi i centralnymi do wszystkich typów ładowarek kołowych.

Łyżki ładowarkowe bocznego wysypu

Konstrukcja łyżki umożliwia wysyp transportowanego materiału na bok, oferujemy łyżki w opcji z wysypem na lewą lub prawą stronę. Łyżki o takiej konstrukcji można wykorzysytywać do zasypywania rowów lub do załadunku środków transportu przy ograniczonej przestrzeni. Łyżki mogą być wyposażone w zęby dowolnego systemu i producenta lub w lemiesze wymienne wykonane z materiałów trudnościeralnych.

Features
Features

Łyżki ładowarkowe wieloczynnościowe

Wieloczynnościowa łyżka tzw. 4x1, dwudzielna budowa umożliwia wykorzystanie jej do: spychania, zgarniania, wysokiego ładowania i chwytania. Oferujemy łyżki wieloczynnościowe do wszystkich typów ładowarek i koparko-ładowarek.

Łyżki szczękowe rolnicze

Oferujemy łyżki szczękowe tzw. krokodyle do ładowarek kołowych, teleskopowych oraz do ciągników rolniczych. Idealne do transportu płodów rolnych takich jak słoma, obornik itp. Sterowana hydraulicznie szczęka dociskowa wyposażona w wymienne kute zęby umożliwia bezproblemowy transport i załadunek luźnych materiałów. W ofercie różne szerokości i pojemności łyżek dostosowane do wymagań klienta.

Features
Features

Łyżki szczękowe wzmocnione

Idealne do transportu wszelkiego rodzaju odpadów w tym złomu. Sterowana hydraulicznie szczęka dociskowa wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości, pełne dno oraz demontowalne burty boczne zapewniają długą żywotność w ekstremalnych warunkach pracy. W ofercie różne szerokości i pojemności łyżek dostosowane do wymagań klienta.

Łyżki do transportu obornika

Specjalna konstrukcja łyżki z dnem w postaci profilowanych zębów. Łyżki tego typu doskonale nadają się do transportu dużych ilości obornika, kształt łyżki zapewnia bardzo łatwe ładowanie oraz opróżnianie z obornika.

Features
Features

Łyżki ładowarkowe ażurowe

Łyżki przeznaczone do transportu gruzu budowlanego lub płodów rolnych, ażurowe dno łyżki umożliwia wstępne odseparowanie ziemi, piasku i innych frakcji drobnoziarnistych od ładunku głównego. Łyżki wykonane w całości ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355) przy czym wszystkie ostrza skrawające oraz osłony boczne wykonane są z blach trudnościeralnych.

Łyżki do ścierów

Łyżki przeznaczone do oczyszczania terenów przyległych do taśmociągów przemysłowych. Łyżki wykonane w całości ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355), elementy robocze wykonane z blach trudnościeralnych o twardości 400-500 HB.

Features
Features

Łyżki do przepychania ziarna

Łyżki przeznaczone do przepychania ziarna na stosach w magazynach. Łyżki wykonane w całości ze stali o podwyższonej wytrzymałości (S355), opcjonany lemiesz roboczy wykonany z gumy zbrojonej.

Łyżki do ładowarek teleskopowych

W ofercie szeroka gama łyżek do wszystkich modeli ładowarek teleskopowych o pojemnościach do 7 m3 w tym łyżki wielodzaniowe w wersjach standardowych oraz wzmocnionych.

Features