Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Chwytaki wielopalczaste

Posiadamy w ofercie chwytaki do koparek o masie operacyjnej do 60 ton i pojemnościach od 0.2 do 1.5 m3. Oferujemy chwytaki cztero, pięcio i sześciopalczaste z pazurami w wersji otwartej, półotwartej oraz zamkniętej. Chwytaki wyposażone są w osłony siłowników, głowice obrotowe oraz na życzenie klienta w wymienne groty pazurów.

Features
Features

Chwytaki wielopalczaste kompaktowe

W naszej ofercie posiadamy chwytaki kompatkowe o niskiej i zwartej konstrukcji przeznaczone do koparek o masie operacyjnej od 6 do 12 ton oraz do dźwigów samochodowych, w ofercie chwytaki o pojemnościach od 0.1 do 0.35 m3. Chwytaki wyposażone w głowice obrotowe, osłony cylindrów oraz na życzenie klienta w wymienne groty pazurów.

Chwytaki do bloków skalnych

W ofercie posiadamy chwytaki przeznaczone do przenoszenia bloków skalnych o różnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy chwytaki do koparek o masie operacyjnej od 12 do 40 ton. Chwytaki tego typu są standardowo wyposażone w obrotnicę hydrauliczną, osłony cylindrów, zawory bezpieczeństwa oraz wymienne grzebienie chwytne pazurów.

Features
Features

Elektrohydrauliczne chwytaki wielopalczaste

W naszej ofercie posiadamy elektrohydrauliczne chwytaki wielopalczaste przeznaczone do przeładunku złomu, surówki hutniczej, kruszywa, śmieci i innych materiałów. Oferujemy chwytaki o ilości pazurów od 4 do 9 i pojemnościach od 0.8 do 8 m3. Chwytaki wyposażone są we własny agregat hydrauliczny o parametrach roboczych dobranych odpowiednio do wielkości chwytaka.

Pobierz katalog chwytaków elektrohydraulicznych do złomu
( plik .pdf 0.6 MB )
Pobierz katalog chwytaków elektrohydraulicznych do śmieci i materiałów lekkich
( plik .pdf 0.2 MB )