Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Chwytaki przeładunkowe z cylindrami poziomymi

W ofercie posiadamy chwytaki przeładunkowe z cylindrami ( 1 lub 2 ) w układzie poziomym o pojemnościach od 0.6 do 3 m3 przeznaczone do koparek o masie operacyjnej od 10 do 60 ton. Konstrukcja w całości wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S355, krawędzie robocze ze stali Hardox 500. Chwytaki wyposażamy w rotatory hydrauliczne renomowanych producentów oraz wykonujemy wieszaki do każdego typu maszyny (również pod szybkozłącza).

Pobierz katalog chwytaków z cylindrami poziomymi
( plik .pdf 6 MB )
Features
Features

Chwytaki przeładunkowe z cylindrami pionowymi

Chwytaki o klasycznej i sprawdzonej konstrukcji. Doskonale sprawdzają się w trakcie prac przeładunkowych każdego typu. W ofercie chwytaki o pojemnościach od 0.6 do 4 m3 przeznaczone do koparek o masie operacyjnej od 10 do 60 ton. Konstrukcja w całości wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S355, krawędzie robocze ze stali Hardox 500. Chwytaki wyposażamy w rotatory hydrauliczne renomowanych producentów oraz wykonujemy wieszaki do każdego typu maszyny (również pod szybkozłącza).

Chwytaki przeładunkowe z otwartymi bokami

Chwytaki tej konstrukcji przeznaczone są do przeładunku materiałów w przypadku których klasyczna konstrukcja łupin nie sprawdzą się. Doskonale nadają się do przeładunku zrębki, biomasy oraz zbelowanych odpadów. W ofercie chwytaki o pojemnościach od 0.6 do 3 m3 przeznaczone do koparek o masie operacyjnej od 10 do 60 ton.

Features
Features

Chwytaki czterolinowe dwułupinowe

W ofercie posiadamy chwytaki czterolinowe dwułupinowe odpowiedniki konstrukcji typu DCu przeznaczone do dźwignic wyposażonych w dwubębnową wciągarkę chwytakową z bliźniaczym układem lin nośnych a więc w suwnicach, żurawiach i tym podobnych urządzeniach służących do przeładunków masowych. Konstrukcja w całości wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S355, krawędzie robocze ze stali Hardox 500.

Chwytaki sortująco-wyburzeniowe

Oferujemy chwytaki sortująco-wyburzeniowe z łupinami w wersji ażurowej, perforowanej i skalnej przeznaczone do przenoszenia różnego typ materiałów jak również do prac rozbiórkowych. W ofercie chwytaki o pojemnościach do 1.3 m3 przeznaczone do koparek o masie operacyjnej od 1.5 do 32 ton.

Features
Features

Chwytaki przeładunkowe do dźwigów hydraulicznych

W ofercie posiadamy szeroką gamę chwytaków dwu-łupinowych przeznaczonych do zastosowania na hydraulicznych dźwigach samochodowych oraz kolejowych. Chwytaki o konstrukcji z cylindrem poziomym, mogą być wyposażone w głowicę obrotową i zęby wymienne (do kopania w lekkich gruntach). W ofercie również wersja z demontowalnymi burtami bocznymi (wielozadaniowa).

Chwytaki do bel i balotów

Oferujemy chwytaki przeładunkowe do bel, balotów oraz wszelkiego rodzaju zbelowanych materiałów. Ściany szczęk chwytaka znajdują się pozycji pionowej w pełnym zakresie ruchu co umożliwia wydajną i wygodną pracę. Chwytaki wyposażamy w rotatory hydrauliczne oraz wieszaki do dowolnego typu koparki przeładunkowej.

Features
Features

Elektrohydrauliczne chwytaki przeładunkowe

W ofercie posiadamy szeroką gamę elektrohydraulicznych chwytaków dwu-łupinowych przeznaczonych do przeładunku materiałów sypkich oraz śmieci. Oferujemy chwytaki o pojemnościach od 1.3 do 23 m3. Chwytaki wyposażone są we własny agregat hydrauliczny o parametrach roboczych dobranych odpowiednio do wielkości chwytaka.

Pobierz katalog chwytaków elektrohydraulicznych dwu-łupinowych do materiałów sypkich
( plik .pdf 0.3 MB )
Pobierz katalog chwytaków elektrohydraulicznych dwu-łupinowych do śmieci
( plik .pdf 0.2 MB )