Zobacz nasze aukcje na Allegro     Zobacz nasz profil na Facebooku
PHP MARGO Henryk Antczak
98-300 Wieluń, Olewin 6

+48 43 842 80 32
+48 661 365 884

margo@margo-antczak.pl

OSPRZĘT ROBOCZY DO MASZYN BUDOWLANYCH

PRODUKCJA - REMONTY - MODYFIKACJE

Historia

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Margo rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku. Początkowo specjalizowało się w produkcji łyżek i chwytaków do koparek z przeznaczeniem na eksport w szczególności na rynek francuski.  W miarę rozwoju przedsiębiorstwa i rosnącego zapotrzebowania na rynku krajowym i zagranicznym, rozszerzyło swoją działalność i dziś oferuje szeroki asortyment osprzętu do koparek i maszyn budowlanych wszelkich typów.

Projektowanie i sprzedaż

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Margo posiada własne biuro konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne stanowiska komputerowe z oprogramowaniem 3D CAD oraz CAM. Nasza doświadczona kadra inżynierska jest  w stanie spełnić wszystkie nietypowe wymagania klientów natomiast  dział handlowy szybko i sprawnie przygotować oferty zgodne z ich oczekiwaniami.

Produkcja

PHP Margo dysponuje dwiema nowoczesnymi halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 1500 m.kw. wyposażonymi w maszyny służące do obróbki metalu m.in. przecinarka tlenowa i plazmowa, prasa krawędziowa o nacisku 400 ton, tokarki i frezarki konwencjonalne oraz numeryczne, kilkanaście stanowisk montażowych i spawalniczyh oraz wiele innych maszyn i urządzeń.

Dostawa i serwis

Naszym klientom oferujemy pełną obsługę w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia zakupionego osprzętu. Dysponujemy flotą pojazdów dostawczych i serwisowych tym samym zapewniając dostawę i serwis naszych wyrobów na terenie całego kraju. Wykonujemy również usługi  u klienta np. remonty ramion, wysięgników i innych elementów maszyn budowlanych przeprowadzane za pomocą mobilnej wytaczarki oraz inne usługi w zakresie prac spawalniczych, hydrauliki siłowej itp.


Ogólne warunki sprzedaży PHP MARGO ( plik .pdf 1.4 MB )
Image